Search
 • KorvpallPaikuse

🏆🏆Selleaastases finaalis kohtusid Siris ja BC Lokoomotiiv. Seni vaid võite tunnistanud Siris tuli mängule kindla favoriidina. Seda enam, et Lokomotiivil puudusid kaks liidrit Max Pärna ja Rando Jürgens. Mäng aga algas vastupidi ootustele väga tasavägiselt ning poolajaks olid Sirise mehed ees vaid 12 punktiga. Kahjuks teisel poolajal enam tasavägist mängu ei jätkunud ning Siris võitis mängu tulemusega 91:73. Võitjate parimana viskas Elgar Tamsalu 27 punkti. 🏆🏆


💪Finaali parimaks mängijaks valiti Janis Vahter


🏀Pronksimängus tulid väljakule Tori Timber ja SK Tünamo. Noored mehed Tünamost alustasid mängu vihasemalt ning läksid kohe esimesest minutist mängust juhtima. Kui poolajaks püsis vahe minimaalne, siis kolmanda veerandaja spurdile Tori Timber enam vastata ei suutnud. SK Tünamo võitis mängu 80:56 ning valmistus vastu võtma ajaloo esimest Paikuse liiga medalit! Tünamo parim oli täna Oliver Kihu 26 punktiga. Tori eest viskas Janar Roman 18 punkti.


🏀5.-6. koha mängus võitis Orissaare Träx saaremaalt AK Spartakut 79:64. Võitjate parim oli Härmo Lambut 22 punktiga. Kaotajate eest viskas Mihkel Annuste 19 punkti.


🏀Finaalidepäeva esimeses mängus tulid väljakule SMK Paulus ja BC Pärnu. Poolaja võitis mõneti üllatuslikult BC Pärnu 10 punktiga. Mäng läks väga tuliseks ning mängust eemaldati SMK Pauluse mängija Sirvo Kersalu ning BC Pärnu mängija Villu Seepter. Teisel poolajal selgelt paremat mängu näidanud Pauluse mehed tulid mängu tagasi ning võitsid mängu 76:67. Võitjate parim oli täna Mihkel Kersalu 25 punktiga. Kaotajate eest viskas Eliot Põld 15 punkti.


Paremusjärjestus:


 1. Siris

 2. BC Lokomotiiv

 3. SK Tünamo

 4. Tori Timber

 5. Orissaare Träx

 6. AK Spartak

 7. SMK Paulus

 8. BC Pärnu


Hooaja parimad:


🔝Parim mängija: Elgar Tamsalu

🔝Parim vabaviskaja: Janar Roman

🔝Parim 3-punktiviskaja: Riho Kõiv

🔝Parim lauavõitleja: Erik Veberson

🔝Parim vaheltlõikaja: Max Pärna

🔝Parim söötja: Eliot Põld

🔝Parim viskeblokeerija: Khenor Pae

🔝Finaali parim mängija: Janis Vahter


📷 Galerii:


Tulemused:


328 views0 comments
 • KorvpallPaikuse

Updated: Feb 28

🏀⛹🏼‍♂️

Päeva esimeses mängus kohtusid seni vaid võite tunnistanud Siris ja võiduta BC Pärnu. Seekordki pani Siris oma paremuse kohe esimesest minutist maksma ning võttis veenva 104:50 võidu. Võitjate parim oli täna Riho Kõiv 23 punktiga, kaotajate poolel viskas Andrus Madisson 13 punkti.

🏀⛹🏼‍♂️

Teises mängud tulid platsile Orissaare Träx ja Tori Timber. Tõusude ja mõõnadega kulgenud mängus ei suutnud kumbki meeskond esimesel veerandajal oma paremust maksma panna ja nii mindi esimesele lühikesele puhkepausile saarlaste 26:23 eduseisus. Teisel veerandajal selget paremat mängu näidanud Tori mehed võitsid poolaja 48:39 ja tundus, et poolfinaali koht on juba kindel. Tähendas see ju kahe mängu kokkuvõttes 13-punktilist edu. Träx võitles kõvasti ning neljanda veerandaja keskpaigaks juhtisid hoopis nemad 8 punktiga. Kahjuks sellest ei piisanud. Viimane rünnak algas Träxi 1-punktilises edus ja teadmises, et tabav kolmepunktivise viib mängu lisaajale. Saarlased toimetasid palli kiiresti ründealasse, kuid vise ei tabanud. Mängu võit neile, kuid edasi läheb sellest paarist Tori Timber. Orissaare meeste parim oli täna Alar Hiis 26 punktiga. Tori eest viskas Janno Remmel samuti 26 punkti.

🏀⛹🏼‍♂️

Päeva kolmas mäng tõi platsile põhiturniiri teise SK Tünamo ja endise meistri AK Spartaku. Spartak oli esimeses mängus mõnevõrra ülatuslikult saanud ühepunktilise võidu ning see mäng algas sisuliselt nullist. Madalaskoorilise võitlusliku esimese veerandaja võitis Tünamo 14:13. Teisel veerandajal suurepärast kaitset näidanud Tünamo rebis poolajaks 12 punktiga ette ning Spartakut enam mängu ei lasknudki. Mängu lõppedes kirjutati protokolli numbrid 62:49 Tünamo kasuks. Võitjate parim oli Gert Saarts 14 punktiga. Kaotajate eest viskasid Erik Siigur ja Henrik Urbanik 13 punkti.

🏀⛹🏼‍♂️

Päeva lõpetasid BC Lokomotiiv ja SMK Paulus. Lokomotiivi meestel oli esimesest mängust turvaline 34-punktiline edu ning teist mängu jätkati sealt, kus eelmine kord pooleli jäädi. Esimese veerandaja lõpuks juhtis BC Lokomotiiv 27:16. Teisel veerandajal sai süütus olukorras tõsise vigastuse SMK Pauluse mängija Mihkel Kersalu. Juhtum mõjutas mõlemat meeskonda nii, et tõsiseks mänguks enam ei läinudki. Mäng lõppes viigiga 90:90 ning edasi läheb sellest paarist BC Lokomotiiv. Võitjate parim oli Max Pärna 28 punktiga. Kaotajate parim oli Raido Peit 38 punktiga.

🏀⛹🏼‍♂️

Poolfinaalidega jätkame 12. ja 13. märtsil. Omavahel lähevad kokku põhiturniiri võitja Siris ja neljas Tori Timber. Teises paaris tulevad platsile põhiturniiri teine SK Tünamo ja kolmas BC Lokomotiiv.

👇

📷 Galerii:

👇

💯 Tulemused:


219 views0 comments
 • KorvpallPaikuse

Updated: Feb 14

🏀⛹🏼‍♂️

Päeva esimeses mängus kohtusid SK Tünamo ja AK Spartak. Mängu alguses näitas paremat minekut SK Tünamo, kuid kolmas veerandaeg lõpetati viigiseisul 44-44. Viimasel veerandajal sai Spartak kümne punktilise edu, kuid Tünamo ei olnud veel oma lõppsõna öelnud. Pingeliste lõpuminutite järel võtsid AK Spartaki mehed kõige napima võidu 62-61. Võitjate parim oli Tarmo Tammemäe 21 punktiga. Kaotajate poolelt panustas parimana Khenor Pae 16 punkti. Poolfinaali pääseja selles paaris peab otsustama teine mäng, kus Spartakil on mängu alguses minimaalne ühepunktiline edu.

🏀⛹🏼‍♂️

Teises mängus läksid vastamisi Orissaare Träx ja Tori Timber. Mäng tõotas tulla tuline, sest põhiturniiri lõpetasid võistkonnad vastavalt 5. ja 4. kohaga. Mängu alguses said aga Orissaare mehed turvalise edu, kasvatades selle kohati isegi 24-punktiliseks. Edu aga sulas ja Tori Timberi mehed läksid järjest paremasse hoogu. Kolmanda veerandaja lõpuks oli edu vähenenud vaid 9 punkti peale. Mängu võitja otsustati viimasel veerandajal, kui Tori Timber lõplikult järgi rebis ning võttis võidu 83-79. Võitjate parim oli Janno Remmel 26 punktiga. Kaotajate poolelt vastas Eke Rüütel samuti 26 punktiga. Ka selles paaris peab poolfinaali pääseja selgitama teine mäng.

🏀⛹🏼‍♂️

Kolmandas mängus kohtusid põhiturniiri viimane BC Pärnu ja esimene Siris. Juba esimese veerandaja lõpetasid Sirise mehed kümnepunktises eduseisus ja suutsid seda mängu jooksul veel kasvatada. BC Pärnu püsis küll löögiulatuses, kuid ohtlikuks nad favoriitidele ei saanudki. Mängu võitis siris seisuga 109-60. Nende parim Elgar Tammsalu viskas 28 punkti. BC Pärnu parim oli täna Ülar Kond 17 punktiga.

🏀⛹🏼‍♂️

Päeva viimases mängus kohtusid BC Lokomotiiv ja SMK Paulus. Erinevalt eelnevatest mängudest oli võitja otsustatud juba avaveerandajaga. Lokomotiiv haaras algedu 9-0 ja poolajaks oli nende edu juba 19 punkti. Lokomotiiv võitis kogu mängu 105-71. Võitjate parim oli täna Max Pärna 27 punktiga. Kaotajate eest viskas Mihkel Kersalu 41 punkti.

🏀⛹🏼‍♂️

Veerandfinaalide teised kohtumised peetakse 27. veebruaril. Edasi pääseb kahe mängu kokkuvõttes parem võistkond.


👇 👇

💯 Tulemused: asuvad siin

👇 👇

📷 Fotod: asuvad siin

👇👇

🏆 Sõelmängude tabel asub siin
206 views0 comments