Search
  • KorvpallPaikuse

Avavooru esimeses kohtumises oli võidukas SK Tünamo

Peale pikka ootamist sai meie liiga taas alata. Hooaja avamäng toimus 12. novembril kell 19:30, nagu ikka Paikuse spordikeskuses. Omavahel läksid vastamisi Orissaare Träx ja SK Tünamo. Mäng kulges tasavägiselt. Mängu alguses suutis Träx hoida mõnepunktist eduseisu, võites esimese poolaja 45:39. Kolmanda veerandaja lõpuks oli seis viigis ning võitja selgus alles viimastel minutitel. Lõpuminutitel paremat mängu näidanud SK Tünamo suutis lõpuks võtta 78-75 võidu. Parimate punktitoojatena viskasid võitjate poolel Markkus Saarts 17 punkti ja Oliver Kihu 16 punkti. Kaotajate parimad olid Alar Hiis ja Härmo Lambot mõlemad 26 punktiga.

Esimese ringi mängud jätkuvad juba pühapäeval, 14. novembril, kui 15:00 lähevad omavahel vastamisi AK Spartak ja SMK Paulus. Peale neid kohtuvad BC Pärnu ja Tori Timber. Päeva lõpetavad BC Lokomotiiv ja Siris. Sellest mängust on ka FB live ülekanne.