top of page
Search
  • KorvpallPaikuse

🆕 II voor - 4. detsember


🏀SK Tünamo - BC Lokomotiiv👇

Päev algas kahe esimeses voorus võiduka meeskonna vahelise duelliga. Eeldada võis tasavägist mängu, kuid Lokomotiiv tegi kohe esimesel veerandil vahe sisse ning mäng enam põnevaks ei läinudki. Mängu lõppedes kirjutati protokolli numbrid 83:61. Võitjate parim oli teist mängu järjest Kristjan Puusild visates 21 punkti ning võttes 14 lauapalli. Kaotajate parim oli Gert Saarts 23 punktiga.


⛹🏼‍♂️🏀SMK Paulus - Tori Timber👇

Selles mängus püsis pinge kuni esimese poolaja lõpuni. Teise poolaja alguses Tori Timberi nooremate meeste agresiivsele ning kiirele mängule Paulusel vastust ei olnud. Tori Timber võitis mängu 93:60 ning kirjutas tabelisse hooaja teise võidu. Ühtlaselt skoorinud võitjate parim oli Andreas Pärn 13 punktga. Kaotajate parim oli Rasmus Ots 15 punktiga.


⛹🏼‍♂️🏀Buldooser - BC Pärnu👇

Korvidevaeses päeva viimases mängus näitasid paremat minekut BC Pärnu mehed. Pärnu mehed juhtisid kolmanda veerandaja keskel 20 punktiga ning tundus, et esimene mänguvõit pärast väga pikka perioodi on käes, kuid Buldooseri noored poisid polnud veel viimast sõna öelnud. Neljandal veerandil jõuti mitmel korral kaheksa punkti kaugusele, kuid mängu siiski päästa ei õnnestunud. BC Pärnu kirjutas tabelisse võidu 60:55. Võitjate parim oli Mihkel Annuste 18 punktiga. Kaotajate eest viskas Markus Vaikmäe 23 punkti.156 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page