Search
  • KorvpallPaikuse

Põnev II voor

Kuna Orissaare Träxi ja Sirise mäng lükkus edasi, siis avasid teise mängudevooru SMK Paulus ja SK Tünamo. Esimesed kolm veerandaega möödusid SK Tünamo domineerimisel, kuid neljas veerdandaeg lõpetati viigiseisul. Lisaajal SK Tünamo mehed enam oma mängu ei leidnud ja SMK Pauluse meeskond võttis 81-62 võidu. Tünamo võistkond oli hädas visketabavusega. Võitjate parima oli Mihkel Kersalu 29 punktiga, kaotajate poolelt viskas Oliver Kihu 26 punkti.

Mängupäev läks edasi BC Lokomotiivi ja BC Pärnu kohtumisega. Kogu mäng kulges BC Lokomotiivi juhtimisel ja BC Pärnu oma mängu käima ei saanudki. Meeldivalt suure publiku silme all suutis väga veenva 83-37 võidu võtta BC Lokomotiiv. Mängu parimatena viskasid Max Pärna 21 ning Styv Solovljov 18 punkti.

Päeva lõpetasid Tori Timber ja AK Spartak. Viimane oli mängule tulnud vaid seitsme mehega. Mäng kulges tasavägiselt, kui poolajaks juhtis Tori Timber 26-24. Edu enam käest ära ei antudki ning võit võeti tulemusega 60-48. Võitjate parimana viskas Priit Eensalu 19 punkti ja kaotajate parim oli Mihkel Annuste 14 punktiga. Järgmised mängud 5. detsembril.