Search
  • KorvpallPaikuse

Põnev päev kovpalliliigas

Updated: Feb 25, 2020

Pall pandi mängu Orissaare Träxi ja Mariine Auto vahelises mängus ja kuigi asetuse järgi võinuks Orissaarel olla lihtne jalutuskäik(Orissaare põhiturniiri esimene ja Mariine Auto kaheksas), siis juba põhiturniiril näitasid Mariine Auto mehed, et nendega lihtne ei ole. Orissaare oli mängule tulnud pika pingiga, ilmselgelt võtsid saarlased asja väga tõsiselt. Mäng algaski nende kergel domineerimisel aga Mariine Auto ei andnud hetkekski alla. Küll leiti end üle kümne punktises kaotuseisus ning siis võideldi jälle mängu tagasi. Mängu toodi pööre viis minutit ennem kohtumise lõppu, kui Träx spurtis ette 15 punktiga. Sellel hetkel oli nende eduseis vaid 1 punkt. Kohtumine lõppes Orissaare 20 punktilise võiduga. Viimasel minutil said võimaluse ka saarlaste noored mängumehed.

Orissaare poolelt oli pidurdamatus hoos Härmo Lambut, kes viskas 29 punkti, võttis 10 lauapalli ja andis 5 söötu. Aivo Lauli kontosse jäi 20 punkti ja 15 lauapalli. Mariine Auto parimad olid Kristjan Puusild 19 punkti ja 15 lauapalliga ning Rasmus Ots 15 punkti ja 6 lauapalliga.


Päeva teine mäng tõotas tulla väga tasavägine. Väljakule tulid põhiturniiri neljas BC Lokomotiiv ja viies SK Tünamo. Mäng algaski väga närviliselt ja korvidevaeselt. Poolajaks oli minimaalse edu saanud sisse BC Lokomotiiv. Oli näha, et mõlemal meeskonnal juhtus olema väga kehva viskepäev. Kolmanda veerandaja keskel tegid Lokomotiivlase spurdi ja asusid kohtumist 14 punktiga juhtima. Veerandaja lõpus sai oma viienda vea BC Lokomotiivi liider Styv Solovljov, kes oli olnud viimase spurdi peaarhitekt. Liidrita mänginud BC Lokomotiiv lasi SK Tünamo tulla vaid viie punkti kaugusele, mis jätab teiseks mänguks kõik võimalused õhku. BC Lokomotiivi parimad olid täna Styv Solovljov 19 punktiga ning Vahur Kappak 15 punktiga. Võimsa kaksikduubli tegi Gerol Jugala, kes võttis 24 lauapalli, millele lisas 12 punkti. SK Tünamo parimad olid Khenor Pae 16 punkti ja 7 lauapalliga ning Anti Kuusk 15 punktiga.


Järgmine nädal on mängude vaba. Pall pannakse uuesti mängu 1. märtsil, kui mängitakse veerandfinaalide teised kohtumised.


Tulemused:

16. veebruar

Veerandfinaalidid:

Orissaare Träx(1) - Mariine Auto(8) 89:69

BC Lokomotiiv(4) - SK Tünamo(5) 58:53


Järgmised mängud:

1. märts

Veerandfinaalid:

14:00 Orissaare Träx(1) - Mariine Auto(8)

15:30 AK Spartak(3) - SMK Paulus(6)
194 views0 comments

Recent Posts

See All