Search
  • KorvpallPaikuse

Poolfinalistid on selgunud

Updated: Feb 28

🏀⛹🏼‍♂️

Päeva esimeses mängus kohtusid seni vaid võite tunnistanud Siris ja võiduta BC Pärnu. Seekordki pani Siris oma paremuse kohe esimesest minutist maksma ning võttis veenva 104:50 võidu. Võitjate parim oli täna Riho Kõiv 23 punktiga, kaotajate poolel viskas Andrus Madisson 13 punkti.

🏀⛹🏼‍♂️

Teises mängud tulid platsile Orissaare Träx ja Tori Timber. Tõusude ja mõõnadega kulgenud mängus ei suutnud kumbki meeskond esimesel veerandajal oma paremust maksma panna ja nii mindi esimesele lühikesele puhkepausile saarlaste 26:23 eduseisus. Teisel veerandajal selget paremat mängu näidanud Tori mehed võitsid poolaja 48:39 ja tundus, et poolfinaali koht on juba kindel. Tähendas see ju kahe mängu kokkuvõttes 13-punktilist edu. Träx võitles kõvasti ning neljanda veerandaja keskpaigaks juhtisid hoopis nemad 8 punktiga. Kahjuks sellest ei piisanud. Viimane rünnak algas Träxi 1-punktilises edus ja teadmises, et tabav kolmepunktivise viib mängu lisaajale. Saarlased toimetasid palli kiiresti ründealasse, kuid vise ei tabanud. Mängu võit neile, kuid edasi läheb sellest paarist Tori Timber. Orissaare meeste parim oli täna Alar Hiis 26 punktiga. Tori eest viskas Janno Remmel samuti 26 punkti.

🏀⛹🏼‍♂️

Päeva kolmas mäng tõi platsile põhiturniiri teise SK Tünamo ja endise meistri AK Spartaku. Spartak oli esimeses mängus mõnevõrra ülatuslikult saanud ühepunktilise võidu ning see mäng algas sisuliselt nullist. Madalaskoorilise võitlusliku esimese veerandaja võitis Tünamo 14:13. Teisel veerandajal suurepärast kaitset näidanud Tünamo rebis poolajaks 12 punktiga ette ning Spartakut enam mängu ei lasknudki. Mängu lõppedes kirjutati protokolli numbrid 62:49 Tünamo kasuks. Võitjate parim oli Gert Saarts 14 punktiga. Kaotajate eest viskasid Erik Siigur ja Henrik Urbanik 13 punkti.

🏀⛹🏼‍♂️

Päeva lõpetasid BC Lokomotiiv ja SMK Paulus. Lokomotiivi meestel oli esimesest mängust turvaline 34-punktiline edu ning teist mängu jätkati sealt, kus eelmine kord pooleli jäädi. Esimese veerandaja lõpuks juhtis BC Lokomotiiv 27:16. Teisel veerandajal sai süütus olukorras tõsise vigastuse SMK Pauluse mängija Mihkel Kersalu. Juhtum mõjutas mõlemat meeskonda nii, et tõsiseks mänguks enam ei läinudki. Mäng lõppes viigiga 90:90 ning edasi läheb sellest paarist BC Lokomotiiv. Võitjate parim oli Max Pärna 28 punktiga. Kaotajate parim oli Raido Peit 38 punktiga.

🏀⛹🏼‍♂️

Poolfinaalidega jätkame 12. ja 13. märtsil. Omavahel lähevad kokku põhiturniiri võitja Siris ja neljas Tori Timber. Teises paaris tulevad platsile põhiturniiri teine SK Tünamo ja kolmas BC Lokomotiiv.

👇

📷 Galerii:

👇

💯 Tulemused:


216 views0 comments

Recent Posts

See All