Search
  • KorvpallPaikuse

Siris jätkab täiseduga

Täna peeti Paikuse Spordikeskuse liiga neljas voor!

Päeva esimeses mängus kohtusid seni veel võiduta BC Pärnu ning SMK Paulus. Pingelist mängu jätkus vaid esimeseks 15-ks minutiks. Poolajaks said Pauluse mehed kätte 10-punktilise edu ning seda enam käest ei andnud. Pauluse parimad olid Raido Peit ja Gert Oosim 15 punktiga. Kaotajate eest viskas Ülar Kond 16 punkti.

Teised mängus kohtusid BC Lokomotiiv ja Orissaare Träx. Mängu algusest said paremini minema Lokomotiivi mehed. Poolajaks juhiti 14 punktiga ning seda edu hoiti ka mängu lõpuni. Lokomotiivi parimad oli Kristjan Puusild ja Max Pärna 20 punktiga. Kaotajate parim oli täna Jaanus Metsla 22 punktiga.

Kolmandas mängus kohtusid Siris ja AK Spartak. Ainuliider Siiris ka tänasele vastasele väga palju võimalusi ei andnud. Kergleva mänglusega võeti täna võit 110:69. Võitjate parim oli Janis Vahter 26 punktiga. Kaotajate eest viskas Erik Siigur 15 punkti.

Neljandas mängus kohtusid Tori Timber ja SK Tünamo. Mäng oli algusest peale väga tasavägine. Poolajaks said minimaalse edu Tori Timberi mehed, juhtides mängu 5 punktiga. Kolmanda veerandi Tünamo spurdile Tori Timber aga vastada ei suutnud ning viimasele veerandile mindi Tünamo 63:51 eduseisus. Seda enam käest ei antud ning Tünamo mehed kirjutasid turniirtabelisse kolmanda võidu. Võitjate parim oli Gert Saarts 20 punktiga. Kaotajate eest viskas Janar Roman 34 punkti.