Search
  • KorvpallPaikuse

Siris on Paikuse liiga meister

🏆🏆Selleaastases finaalis kohtusid Siris ja BC Lokoomotiiv. Seni vaid vĂ”ite tunnistanud Siris tuli mĂ€ngule kindla favoriidina. Seda enam, et Lokomotiivil puudusid kaks liidrit Max PĂ€rna ja Rando JĂŒrgens. MĂ€ng aga algas vastupidi ootustele vĂ€ga tasavĂ€giselt ning poolajaks olid Sirise mehed ees vaid 12 punktiga. Kahjuks teisel poolajal enam tasavĂ€gist mĂ€ngu ei jĂ€tkunud ning Siris vĂ”itis mĂ€ngu tulemusega 91:73. VĂ”itjate parimana viskas Elgar Tamsalu 27 punkti. 🏆🏆

đŸ’ȘFinaali parimaks mĂ€ngijaks valiti Janis Vahter

🏀PronksimĂ€ngus tulid vĂ€ljakule Tori Timber ja SK TĂŒnamo. Noored mehed TĂŒnamost alustasid mĂ€ngu vihasemalt ning lĂ€ksid kohe esimesest minutist mĂ€ngust juhtima. Kui poolajaks pĂŒsis vahe minimaalne, siis kolmanda veerandaja spurdile Tori Timber enam vastata ei suutnud. SK TĂŒnamo vĂ”itis mĂ€ngu 80:56 ning valmistus vastu vĂ”tma ajaloo esimest Paikuse liiga medalit! TĂŒnamo parim oli tĂ€na Oliver Kihu 26 punktiga. Tori eest viskas Janar Roman 18 punkti.

🏀5.-6. koha mĂ€ngus vĂ”itis Orissaare TrĂ€x saaremaalt AK Spartakut 79:64. VĂ”itjate parim oli HĂ€rmo Lambut 22 punktiga. Kaotajate eest viskas Mihkel Annuste 19 punkti.

🏀FinaalidepĂ€eva esimeses mĂ€ngus tulid vĂ€ljakule SMK Paulus ja BC PĂ€rnu. Poolaja vĂ”itis mĂ”neti ĂŒllatuslikult BC PĂ€rnu 10 punktiga. MĂ€ng lĂ€ks vĂ€ga tuliseks ning mĂ€ngust eemaldati SMK Pauluse mĂ€ngija Sirvo Kersalu ning BC PĂ€rnu mĂ€ngija Villu Seepter. Teisel poolajal selgelt paremat mĂ€ngu nĂ€idanud Pauluse mehed tulid mĂ€ngu tagasi ning vĂ”itsid mĂ€ngu 76:67. VĂ”itjate parim oli tĂ€na Mihkel Kersalu 25 punktiga. Kaotajate eest viskas Eliot PĂ”ld 15 punkti.