Search
  • KorvpallPaikuse

Siris võitis põhiturniiri


🏀🏀🏀

Päeva esimeses kohtumises tulid platsile Orissaare Träx ja BC Pärnu. Pärnu lootis tabelisse esimest võitu, Träxile oli mäng oluline eelkõige soodsama asetuse jaoks sõelmängudeks. Saarlased võtsid üsna veenva võidu ning lõpetasid põhiturniiri viiendana. BC Pärnu jäi aga ootama vastast päeva viimasest kohtumisest Sirise ja Tünamo vahel. Kaotajate poolt viskas Ülar Kond 18 punkti, võitjate parim oli Alari Hiis 26 punktiga.

🏀🏀🏀

Päeva teine mäng SMK Pauluse ja Tori Timberi vahel algas teadmisega, et kui Pauluse mehed suudavad mängu võita enama kui 16 punktiga, siis mõneti ülatuslikult võiksid nad jääda isegi neljandaks. Nii aga ei läinud. Tori Tiimberi mehed tegid oma tööd igati eeskujulikult ning võtsid võidu 89:74. Kaotajate parim oli Mihkel Kersalu 28 punkitga. Võitjate poolelt viskas Priit Eensalu 25 punkti!

🏀🏀🏀

Kolmandas mängus tulid väljakule põhiturniiri kolmanda koha kindlustanud BC Lokomotiiv ja üllatuslikult alles tabeli seitsmendal real paiknev AK Spartak. Endised Spartaki mehed Rando Jürgens ja Max Pärna oma vanale koduklubile ei halastanud ning võit võeti 86:51. Lokomotiiv mängis terve kohtumise väga agressiivset kaitset ning ka rünnakul õnnestuti suurepäraselt. Kaotajate parim oli Märten Oltre 12 punktiga. Võitjate poolelt viskas Max Pärna 38 punkti.

🏀🏀🏀

Viimases mängus, kus pidi selguma põhiturniiri võitja, tulid väljakule senised kaks parimat Siris ja SK Tünamo. Siris näis Tünamole turniirivõitu pakkuvat, kuna mängule tuldi vaid viie mehega. Noored mehed seekord oma mängu käima ei saanudki ning Siris võitis väga kindlalt 79:50. Kaotajate parim oli Gert Saarts 11 punkiga. Võitjate poolelt viskas Elgar Tamsalu 31 punkti.


Sõelmängudega tehaks algust juba eeloleval nädalavahetusel!


🕰 Ajakava: https://www.paikusekorvpall.com/copy-of-ajakava-1


⛹🏼‍♂️ Tulemused: https://www.paikusekorvpall.com/copy-of-ajakava-1


📷 Galerii: https://www.paikusekorvpall.com/galerii


⛹🏼‍♂️ Sõelmängude tabel: https://www.paikusekorvpall.com/sõelmängud

177 views0 comments

Recent Posts

See All