Search
  • KorvpallPaikuse

SK Tünamo kasutas võimaluse liidriks tõusta

Päeva esimene kohtumine Sirise ja BC Pärnu vahel tuli haiguste tõttu edasi lükata, seetõttu alustasid päeva Orissaare Träx ja Tori Timber. Mängu algusest peale väikest edu hoidnud Tori Timber võitis mängu 83:69. Saarlased võitlesid kõvasti ning väsisid alles neljandal veerandajal. Träxi poole pealt viskas Joonatan Johanson 24 punkti, Eke Rüütel lisas 14 punkti ning suurepärased 6 viskeblokeeringut! Võitjate parim oli Janar Roman 31 punktiga!

Teises mängus kohtusid AK Spartak ja SK Tünamo. Algusest peale rõhusid mõlemad võistkonnad tugevale kaitsele ning esimese veerandaja lõpuks oli Tünamo peal 13:11. Poolajaks sai väikese edu sisse SK Tünamo võites poolaja seitsme punktiga. 29:22. Mäng oli tasavägine kuni neljanda veerandi alguseni. Viimasel veerandil väga head visketabavust näidanud Tünamolased enam Spartakile võimalust ei andnud ning võitsid kogu mängu 65:52. Võitjate parim oli Oliver Kihu 14 punktiga, kaotajate poolelt lisas Tarmo Tammemäe 19 punkti!

Viienda vooru lõpetasid SMK Paulus ja BC Lokomotiiv. Mäng kulges väga närvilises võtmes, kus mõlemale meeskonnale jagati tehnilisi vigu. BC Lokomotiiv pani oma paremuse maksma juba esimesel veerandil. Mängul lõppedes särasid tablool Lokomotiivi võidunumbrid 106:76. Võitjate parim oli väga kõrge visketabavusega 35 punkti visanud Kristjan Puusild. Kaotajate poolel viskas parimana Mihkel Kersalu 29 punkti.

Ärajäänud esimene mäng andis võimaluse liidriks tõusta SK Tünamol. Teisena jätkab Siris, kolmas on BC Lokomotiiv ja neljas Tori Timber. Mängudega jätkame kahe nädala pärast, kui kuuendas voorus pannakse pall mängu 23. jaanuaril.