Search
  • KorvpallPaikuse

Võidud võtsid BC Lokomotiiv, Siris ja SK Tünamo

Kuuenda vooru avasid SK Tünamo ja BC Pärnu. Viimane soovis tabelisse kirjutada oma esimese võidu, Tünamo poistel oli aga vaja kindlustada tabeliseisu. Tasavägist mängu jätkust vaid esimeseks veerandajaks. Seejärele lükkasid Tünamo poisid teise käigu sisse ning peatreener Artur Konontsuk sai mõnuga mänguaega jagada kõigile kaheteistkümnele mehele. Võitjate parim oli täna Sander Laaneväli 17 punktiga, kaotajate poolt viskas Ülar Kond 18 punkti.


Päeva teises mängus tulid platsile Siris ja SMK Paulus. Äsja Eestimaa Talimängude alagrupiturniiril tegusid teinud Sirise mehed tulid küll mängule vaid kuue mehega, aga vastasele seekord väga võimalust ei antud. Kindel võit vormistati seisuga 96:59. Võitjate parim oli Allar Leppind 28 punktiga, kaotajate poolt viskas Rasmus Ots 17 punkti!


Päeva lõpetasid Tori Timber ja BC Lokomotiiv. Tabeliseisu mõttes oli see väga oluline kohtumine, kus oli kaalul tabeli kolmas positsioon ning parem asetus sõelmängudeks. Tori Timberi mehed, aga kahjuks oma mängu käima ei saanudki ning BC Lokomotiiv kirjutas tabelisse väga veenva 86:54 võidu. Võitjate parim oli Max Pärna 28 punktiga, kaotajate poolt viskasid Janno Remmel ja Priit Eensalu võrdselt 12 punkti.


Mängudega jätkame juba 30. jaanuaril, kus mängitakse ärajäänud 5. ja 6. vooru kohtumisi.


Galerii: https://www.paikusekorvpall.com/galerii

Tulemused: https://www.paikusekorvpall.com/copy-of-ajakava-1

78 views0 comments

Recent Posts

See All