Search
  • KorvpallPaikuse

Veerandfinaalid said põneva avalöögi

Updated: Feb 14

🏀⛹🏼‍♂️

Päeva esimeses mängus kohtusid SK Tünamo ja AK Spartak. Mängu alguses näitas paremat minekut SK Tünamo, kuid kolmas veerandaeg lõpetati viigiseisul 44-44. Viimasel veerandajal sai Spartak kümne punktilise edu, kuid Tünamo ei olnud veel oma lõppsõna öelnud. Pingeliste lõpuminutite järel võtsid AK Spartaki mehed kõige napima võidu 62-61. Võitjate parim oli Tarmo Tammemäe 21 punktiga. Kaotajate poolelt panustas parimana Khenor Pae 16 punkti. Poolfinaali pääseja selles paaris peab otsustama teine mäng, kus Spartakil on mängu alguses minimaalne ühepunktiline edu.

🏀⛹🏼‍♂️

Teises mängus läksid vastamisi Orissaare Träx ja Tori Timber. Mäng tõotas tulla tuline, sest põhiturniiri lõpetasid võistkonnad vastavalt 5. ja 4. kohaga. Mängu alguses said aga Orissaare mehed turvalise edu, kasvatades selle kohati isegi 24-punktiliseks. Edu aga sulas ja Tori Timberi mehed läksid järjest paremasse hoogu. Kolmanda veerandaja lõpuks oli edu vähenenud vaid 9 punkti peale. Mängu võitja otsustati viimasel veerandajal, kui Tori Timber lõplikult järgi rebis ning võttis võidu 83-79. Võitjate parim oli Janno Remmel 26 punktiga. Kaotajate poolelt vastas Eke Rüütel samuti 26 punktiga. Ka selles paaris peab poolfinaali pääseja selgitama teine mäng.

🏀⛹🏼‍♂️

Kolmandas mängus kohtusid põhiturniiri viimane BC Pärnu ja esimene Siris. Juba esimese veerandaja lõpetasid Sirise mehed kümnepunktises eduseisus ja suutsid seda mängu jooksul veel kasvatada. BC Pärnu püsis küll löögiulatuses, kuid ohtlikuks nad favoriitidele ei saanudki. Mängu võitis siris seisuga 109-60. Nende parim Elgar Tammsalu viskas 28 punkti. BC Pärnu parim oli täna Ülar Kond 17 punktiga.

🏀⛹🏼‍♂️

Päeva viimases mängus kohtusid BC Lokomotiiv ja SMK Paulus. Erinevalt eelnevatest mängudest oli võitja otsustatud juba avaveerandajaga. Lokomotiiv haaras algedu 9-0 ja poolajaks oli nende edu juba 19 punkti. Lokomotiiv võitis kogu mängu 105-71. Võitjate parim oli täna Max Pärna 27 punktiga. Kaotajate eest viskas Mihkel Kersalu 41 punkti.

🏀⛹🏼‍♂️

Veerandfinaalide teised kohtumised peetakse 27. veebruaril. Edasi pääseb kahe mängu kokkuvõttes parem võistkond.


👇 👇

💯 Tulemused: asuvad siin

👇 👇

📷 Fotod: asuvad siin

👇👇

🏆 Sõelmängude tabel asub siin
206 views0 comments

Recent Posts

See All